You are not logged in.

DayDay

Dear visitor, welcome to Aion Türkiye Resmi Forumu. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "[NICK]ceberus34" started this thread

Date of registration: Dec 19th 2013

• Send private message

1

Thursday, December 19th 2013, 4:38pm

Aion Oyunu Neden Güncelleme Çok Uzun Sürüyor.

Ben oyunu indireli 4 saat oldu %16 da kaldı. Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar hala anlamış değilim bu sorunlar başka karşılaşan ve buna çözüm bulan varsa yardım edebilir mi? :sniper:

[NICK]yaman

Beginner

Date of registration: Oct 24th 2013

• Send private message

2

Thursday, December 19th 2013, 5:06pm

Oyunu indirirken gösterilen % oranlarına pek dikkat etmeyin. Launcher oyunu torrent mantığı ile indirdiği için modeminizde bir sıkıntı yoksa maksimum hızla indirir. Oyunun boyutu içinde İngilizce ve Türkçe dil dosyaları ile birlikte 30 gb dan biraz fazla olmalı. Bu büyüklükteki bir oyunu 8mb internet hızılı ile 8-10 saatte indirebilirsiniz.

TrotziG

Beginner

Date of registration: Dec 28th 2013

• Send private message

3

Saturday, December 28th 2013, 10:53am

kardeşim hevesini kırmak gibi olmasın ama 4 saatte %16 yine iyisi

perşembe öğlen 3.30 4 civarında indirmeye başladım

devamlı inior ve hala %32 deyim

uzun iş biraz bu oyunu indirmek

Date of registration: Dec 28th 2013

• Send private message

4

Saturday, December 28th 2013, 7:28pm

Ben bu öğlen indirmeye başladım ve şuan %32 deyim.%50 olunca oynayabileceğimizi duydum doğru mu acaba? Duyduğuma göre %50 de oyun açılıyormuş fakat kısıtlı özelliklerini kullanabiliyormuşuz.O arkada indirmeye devam ediyormuş.Acaba böyle mi cidden?

Date of registration: Dec 29th 2013

• Send private message

5

Sunday, December 29th 2013, 6:28pm

%50 oldumu oyun falan açılmıyor maalesef, neyse bekleyeceğiz artık. Bende 2 gündür indiriyorum %52 oldu haydi hayırlısı. Umarım indirdiğimize değer bir oyundur.

drlector

Beginner

Date of registration: Jan 12th 2014

• Send private message

6

Sunday, January 12th 2014, 3:27pm

Saçmalık!!!

Arkadaşlar oyunu oynamak istiyordum ama şimdi oyunu oynamayı düşünmüyorum saat 10.02. den 16.26 ya kadar bekledim hala %17 yeter ama demi Silkroad bu kadar beklemiyor :cursing: :cursing: :cursing:
MR.FireDragon

Date of registration: Oct 9th 2013

• Send private message

7

Sunday, January 12th 2014, 4:44pm

Arkadaşlar oyun 37 Gb 1 saatte yükleyecek değil, sonrasında internetinizin hızına göre yükleme yapar bu 2 günde sürer 1 günde sürer, siz bunu torrent den indirmiyorsunuz elbet o yükleme yaptığında siz nette gezineceksiniz ve bağlantığı düşüreceksiniz benim 16mb hızım var sınırsız oyunu yüklerken 1 gün bekledim sonuçöta sabır işi, ve basit bir oyunda değil görsel ve oyun özellikleri çok fazla metin2 yada KO ile karıştırmayın lütfen geceden brakın yükleye alsın.

Date of registration: Sep 25th 2013

• Send private message

8

Monday, January 13th 2014, 1:23pm

Arkadaşlar oyunu oynamak istiyordum ama şimdi oyunu oynamayı düşünmüyorum saat 10.02. den 16.26 ya kadar bekledim hala %17 yeter ama demi Silkroad bu kadar beklemiyor :cursing: :cursing: :cursing:

daha şimdiden pes edeceksen;
tavsiyem oyuna hiç başlama... Daha sen 65 lvl e kadar kasıcaksın item yapıcaksın felan çook zor sen boşver yaa

:thumbdown: :thumbdown:
ELYOS
Gunner

Kimse sana özgürlük veremez.
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez.
Eğer ADAMSAN, sen alırsın.

[NICK]xedar

Beginner

Date of registration: Jan 13th 2014

• Send private message

9

Monday, January 13th 2014, 5:43pm

20 Saat oldu 38 sürümünden %50 indirmiştim şimdi ise 39 sürümü iniyor diyor %13 den başladı fikri olan